Daniel Radcliffe:Už mi nevadí,že som malý

10. července 2010 v 11:12 | Lady Rara

Herec Daniel Radcliffe je smířen s faktem, že už nevyroste nad svých 160 centimetrů. Britská herecká naděje se přitom dosud trápila tím, že ji kolegové Emma Watson a Rupert Grint přerostou. Když začali natáčet první příběh o Harrym Potterovi, byli všichni ještě děti. Dnes jsou ale dospělí a jejich růst byl ukončen. "Chtěl jsem být vyšší, ale už jsem se smířil s tím, že jsem malý," tvrdí dnes Daniel.


"Dříve mi to tolik nevadilo, protože Emma a Rupert mě nijak dramaticky nepřerůstali, takže jsem vypadal v pohodě. Všichni jsme vypadali relativně stejně vysocí. Všechno bylo v pohodě," uvedl Daniel s tím, že mu role Harryho Pottera dodávala na sebevědomí.

"Já jsem se trochu trápil na osobní úrovni, protože jsem chtěl být ideálně trochu vyšší, než jsem. Ale teď už jsem se smířil s tím, že jsem malý. Už před časem mi došlo, že se tím člověk může trápit a být naštvaný, nebo si z toho může dělat legraci. Dnes, když potkám někoho a on mi říká, že jsem probůh menší, než čekal, tak odpovím, že je to jen tím, že stojí dál, než si myslí. Tím všechny dokonale zmatu," dodal dvacetiletý Radcliffe.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

layout by:gornal.blog.cz